Összetett hatású viaszeltávolító padlótisztítószer kétszeresen térhálósodott Mapelux fémtartalmú viaszok eltávolítására.
A Mapefloor Wax Remover összetett hatású, fékezett habzású viaszeltávolító tisztítószer, amely mélységi tisztításra és bármilyen típusú fémtartalmú viasz eltávolítására használható. A Mapefloor Wax Remover a viaszfilmben jelenlévő összes komponensre kifejti hatását, és gyorsan emulgeálja az egyéb maradványokat és szennyeződéseket is.
Különösen ajánlott pl. a Mapelux Lucida/Opaca kétszeres mértékben térhálósodott viaszok régi filmrétegeinek eltávolítására. A Mapefloor Wax Remover ezen kívül linóleum és/vagy gumipadlók mélységi tisztítására és viaszmentesítésére is használható (amennyiben az ilyen padlók nagyon régiek, alkalmazás előtt színállósági vizsgálatot kell végezni).
Szokásosan használt fémtartalmú viaszok esetében használja 5-10%-os töménységben (0,5-1 liter 10 liter vízhez).
Használja a Mapelux kétszeres mértékben térhálósodott viaszok esetén 15%-os töménységben (1,5 liter 10 liter vízhez). Fehér koronggal kell dolgozni, a port leporszívózni és leöblíteni.
Anyagszükséglet:
az alpfelület és annak szennyezettségének függvényében változó.
Kiszerelés
10 kg-os kanna
Az ingyenes szállítás egyik feltétele a minimum bruttó 457.200 Ft értékű vásárlás. Amennyiben a megrendelt termékek értéke nem éri el a bruttó 457.200 Ft-ot, 18.000 Ft+ÁFA/raklap szállítási költséget számítunk fel.
Lehetőség van a megrendelt termékek díjtalan, személyes átvételére is a sóskúti gyárban, illetve az üllői vagy XVII. kerületi üzletünkben.
Megrendelését előre utalással, vagy online, webáruházunkon keresztül bankkártyával tudja fizetni.
Ehhez a termékhez jelenleg nincsenek hozzáadva letölthető dokumentumok.